در حال بارگیری...
نوع دوربین (چرخش یا ثابت):
15 نوامبر

نوع دوربین (چرخش یا ثابت):

نوع دوربین (چرخش یا ثابت):

دوربین های دوار، علاوه بر قدرت الکتریکی که برای زاویه های مختلف عمل می کنند، نیاز به برق دارند. مصرف انرژی دوربین های دیجیتال، بسته به مدار مکانیکی و همچنین نوع و سرعت موتور، می تواند از 10 تا 40 وات باشد. لازم به ذکر است که مصرف برق این دوربین ها در حالت پایدار بسیار متفاوت از دوربین های دیگر متفاوت نیست.

منطقه کابل کشی:

هنگام کابل کشی برای فاصله های طولانی، مقطع عرضی کابل مورد استفاده را در نظر بگیرید. از آنجا که اگر سطح مقطع کابل کم باشد، این امر منجر به افت ولتاژ در سیم می شود و برای دوربین ها و تجهیزات به قدرت کافی نخواهد رسید. همچنین با استفاده از کابل های با کیفیت خوب که معمولا از مس یا آلیاژهای مس، آلومینیوم یا …. استفاده می شود. همچنین در مورد استفاده از آداپتورهای با کیفیت فراموش نکنید و از آن ارزان استفاده نکنید زیرا ولتاژ و آمپر معمولا واقع گرایانه نیستند بر روی آنها.

آیا می توانم میزان مصرف برق هر دوربین را تعیین کنم؟

مصرف برق دوربین های دید در شب تا 30 متر است و تراشه تصویر CMOS معمولا کمتر از 5 وات است. در حال حاضر، اگر ما یک دوربین CCTV با همان ویژگی ها را در نظر بگیریم و فقط یک تراشه تصویر تراشه CCD داشته باشیم، مصرف آن به 7.5 وات برسد.

شایان ذکر است که دستگاه های ضبط DVR و NVR از دوربین ها رایج تر هستند. به عنوان مثال، DVR چشم انداز Hayek مصرف 6.3 آمپر در حداکثر عملکرد خود را، در حالی که تعداد در دوربین کمتر از 1 آمپر.

به طور کلی، برای انتخاب میان یک سرور و ضبط کننده NVR، فاکتورهایی چون اندازه پروژه، مقیاس پذیری سیستم ها، و مهمتر از همه، چگونه کار می کند. این عوامل بهترین گزینه را برای شما تعیین می کنند. به تازگی، NVR ها در بازار عرضه شده اند که قیمت بالاتری دارند و برخی از ویژگی های اصطلاحی مانند شمارش افراد در آنجا.

در نتیجه، با توجه به هزینه پایین دستگاه های NVR، استفاده از این دستگاه ها در پروژه های کوچک، مقرون به صرفه تر است و اگر شما نیاز به افزایش تعداد دوربین های مدار بسته در پروژه های بزرگتر، که نیاز به ویژگی های نرم افزار ویژه ای دارند، توصیه می شود برای استفاده از سرورهای رایانه ای باشد.

دیدگاه خود را بنویسید