در حال بارگیری...
نصب و راه اندازی دوربین نظارتی
12 ژانویه

نصب و راه اندازی دوربین نظارتی

نصب و راه اندازی دوربین نظارتی

 

محصولات امنیتی TechPro ارائه می دهد خدمات نصب و تعمیر و نگهداری دوربین مراقبت حرفه ای حرفه ای است که می تواند نیازهای افرادی را که به دنبال محصولات ایمنی مسکونی یا تجاری هستند که به محل آنها متصل هستند، برآورده کند. تکنسین های تکنولوژی امنیتی ما می توانند به طور معقول انجام خدمات نصب دوربین های نظارتی را بدون توجه به اینکه چه قدر سیستم خود را دارند، انجام دهید. ما با صنایع متعددی کار کرده ایم تا مکان های آنها را به طور قابل توجهی امن تر کنیم. TechPro Security تجهیزات کابلی با کیفیت بالا را فراهم می کند که ما می توانیم آن را در هر چیدمان مناسب با نیازهای خانه و یا کسب و کار خود تطبیق دهیم.

 

TechPro Security Products هنگامی که سرویس های ما را انتخاب می کنید، ارائه دهندگان نصب دوربین های نظارتی با تجربه و شناخته شده را ارائه می دهند. ما می توانیم به شما کمک کنیم که خانه و یا کسب و کار خود را به طور کامل از بین بردن و خرابکاری محافظت کنید. ما یک شرکت نصب و راه اندازی محصول ایمنی باند و بیمه شده است که تقریبا یک دهه در خدمت آن است. هنگامی که شما محصولات و خدمات را از TechPro دریافت می کنید، شما همچنین از خرید یک تامین کننده امنیتی که به شما کمک می کند پشتیبانی فنی رایگان را در اختیار شما قرار می دهد؛ شما می توانید از ساعت 9 صبح تا 8 بعد از ظهر به مرکز پشتیبانی ما در اوقات فراغت خود دسترسی پیدا کنید. Techpro همچنین شما را با برنامه های تلفن رایگان برای هر دو سیستم عامل آندروید و آیفون به شما اجازه می دهد برای قابلیت مشاهده از راه دور فراهم می کند. علاوه بر خدمات نصب دوربین های نظارت حرفه ای ما تیم ما در TechPro همچنین می تواند شما را فراهم کند:

 

 • سیستم های کنترل دسترسی.
 • سیستم های زنگ هشدار
 • خدمات شبکه / IT
 • طرح جامع مشاوره امنیتی و طراحی
 • اتوماسیون خانگی
 • سیم کشی ولتاژ پایین

 

شرکت ما ارائه می دهد مشتریان ما حرفه ای امنیت سیستم یکپارچه سازی خدمات. بسته به نیازهای خاص شما، خدمات ما متفاوت خواهد بود تا به درخواست های شما بیشتر برسد. پیمانکاران متخصص TechPro Security Products می توانند به شما در طراحی یک سیستم امنیتی کامل که شامل چندین جنبه حفاظت مانند آلارم صدا، کنترل دسترسی، تشخیص حرکت و ادغام با سرویس های نصب دوربین های نظارت تصویری ما کمک کنند.

تیم ما می تواند به شما مشاوره ای رایگان ارائه دهد تا به شما کمک کند تا تعیین کنید که چطور طرح امنیتی و تجهیزات بهترین نیاز شما را برآورده می کند. پس از ارزیابی حرفه ای در محل، بینش ما را ارائه خواهیم داد. مشاوره تعهدات ما شامل پیشنهاد نصب دوربین امنیتی و همچنین هزینه برآورد هزینه پروژه است. هنگامی که ما به یک توافق بر روی یک نقل قول رسیدیم، می توانیم به سمت برنامه ریزی یک تاریخ نصب برای تجهیزات خود حرکت کنیم.

 

گام بعدی فرایند اجرای واقعی سیستم امنیتی برنامه ریزی شده و نصب دوربین های نظارت است. تیم نصب TechPro به محل تعیین شده برای کار بر روی ادغام سیستم خود در زمان زمان و تاریخ موافقت می کند. سیستم امنیتی معمولی و پروسه نصب دوربین نظارت شامل چندین جنبه از جمله:

 

 • کابل ها و منابع قدرت را به تمام تکه های تکنولوژی که سیستم شما استفاده می کند، در حال اجرا و وصل کنید.

نصب و راه اندازی نصب و راه اندازی نصب دوربین.

 • تنظیمات دوربین های سیستم شما و هر سخت افزار دیگری که ممکن است برای آن تماس بگیرد.
 • تنظیمات شبکه
 • راه اندازی دستگاه ضبط سیستم (ضبط کننده دیجیتال، ضبط ویدئو شبکه)
 • تنظیمات ضبط ویدئو و تنظیمات ویژگی (تشخیص حرکت، هشدار اطلاع رسانی)

 

بعد از اینکه سیستم امنیتی و نظارت بر نصب دوربین کامل شده است، ما بر روی سختافزارهایی که با شما نصب کرده ایم، قرار خواهیم گرفت تا اطمینان حاصل شود که قرار دادن دوربین به درستی تنظیم شده است و تمامی قطعات تکنولوژی در مکان شما به مشخصات شما متصل شده اند. در این مرحله، ما همچنین برنامه ضبط سیستم خود را به طوری که می توانیم تایید کنیم که آن نیز با مشخصات شما توصیف شده است. در پایان انتهای سیستم امنیتی و نصب دوربین های نظارت، شما و هر شخصی دیگر را در کارهای درونی سیستم تازه تأسیس خود تدریس خواهید کرد. تیم نصب و راه اندازی دوربین ما حرفه ای را تجزیه خواهد کرد که چگونه تمام جنبه های اساسی سیستم شما را مدیریت کند، چگونه برای فیلم های ضبط شده و همچنین نحوه پشتیبان گیری فیلم ها جستجو کنید. در طول این مدت نمایندگان معروف ما نیز به شما در مورد نحوه دسترسی به دوربین فیلمبرداری سیستم امنیتی خود از طریق اتصال به اینترنت و تقریبا هر دستگاه رسانه ای از جمله:

 

 • کامپیوتر رومیزی
 • لپ تاپ
 • تلفن هوشمند (Android یا Apple)
 • قرص

دیدگاه خود را بنویسید