در حال بارگیری...
دوربین های امنیتی HOA
12 ژانویه

دوربین های امنیتی HOA

دوربین های امنیتی HOA

 

امروزه بسیاری از جوامع، نوعی مدیریتی برای کنترل بسیاری از جنبه های مختلف محله خود دارند. یک انجمن HOA (صاحب خانه) احتمالا شایعترین جوامع محدود به اعمال محدود در پشت است. Condos و Townhomes دستورالعمل های مشابهی را دنبال می کنند که HOA می کند و همگی بخشی از زندگی در یک جامعه استثنایی است. مزایای زیادی برای داشتن یک HOA در جامعه شما وجود دارد. مقررات امنیتی و قانون اجرای قانون بسیار محبوب ترین دلیل برای زندگی در یک محله با یک حیاط یا جامعه دروغ است. دوربین های امنیتی HOA یک پوشش کامل نظارتی را از هر نقطه به نقطه ارائه می کنند.

 

فعالیت های جنایی در دهه های گذشته افزایش چشمگیری داشته است، اما ترسناک ترین ویژگی این روند، افزایش شدید جنایت های خشونت آمیز در محله ها است. موسسات خرده فروشی و کسب و کارهایی که پول نقد در بخش تجاری دارند، همیشه خود را به عنوان اهداف اولیه برای مجرمان در نظر می گیرند. صاحبان خانه و خانه های شخصی شکار آسان تر به دلیل عدم امنیت آنهاست. قفل اتوماتیک دروازه و نگهبانان یک اندازه بزرگ برای جلوگیری از جرم و جنایت هستند. دوربین های امنیتی HOA و دوربین های محله تماشا ثابت کرده اند که یکی از موثر ترین ابزار برای نظارت و نگهداری جرم در چک است.

کدام یک از برچسب های قیمت را در محافظت از دارایی های پولی خود قرار می دهید؟ در مورد حفاظت از عزیزان و اعضای خانواده شما … بی بها. دوربین های امنیتی HOA و سیستم های نظارت تصویری محله به راحتی یکی از راه حل های موثر و مقرون به صرفه امنیتی هستند. دوربین های امنیتی HOA می توانند برای اطلاع رسانی به یک فرد تعیین شده، چه یک محافظ امنیتی یا رئیس جمهور HOA، اقدام کنند. هشدارهای حرکتی ثابت شده است که یکی از قابل اعتماد ترین راه ها برای شناسایی فعالیت های مشکوک است. حرکت فعال هشدار در یک خانه نگهبان بدون سرنشین، خانه استخر، یا مرکز اجتماعی فعال می شود – مناطق مشترک که مستعد ابتلا به سرکوب، خرابکاری و سرقت هستند می توانند با اطمینان در اطراف ساعت محافظت شوند.

 

اگر سؤالی در مورد نظارت تصویری محله با سیستم های دوربین مدار بسته محله دارید و نیاز به خدمات نصب دارید، تماس بگیرید. Tech Pro Security محصولات محصولات تولید کنندگان و توزیع محصولات خود را در سراسر جهان. ما برنامه های مشاهده زنده از راه دور رایگان برای همه دوربین های امنیتی ما داریم. دوربین های امنیتی خود را از هر نقطه از جهان با دستگاه های هوشمند اندروید یا اپل مشاهده کنید. پشتیبانی فنی ما بی نظیر است و کارشناسان نظارت امنیتی ما در ایالات متحده با خوشحالی به شما در پشتیبانی فنی محصولات ما کمک خواهند کرد. دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 8 بعد از ظهر EST (ساعت استاندارد شرقی) ما از کارمندان پشتیبانی و فروش آماده هستیم تا با شما درمورد سوالات مربوط به دوربین های امنیتی HOA یا سایر محصولات مانیتورینگ به شما کمک کنیم. به یاد داشته باشید زمانی که شما تجهیزات TechPro Security Products را خریداری می کنید، پشتیبانی فنی رایگان زندگی در طول عمر آن محصول را دریافت می کنید.

 

اکثریت ضمانت نامه های ما تا 3 سال گذشته است، بنابراین شما مجبور نیستید در مورد محصولات نظارت امنیتی پایین تر نگران باشید. ضمانت قوی تر و بلندتر همراه با پشتیبانی فنی ما در ایالات متحده به این معنی است که شما کاملا تحت پوشش قرار خواهید گرفت. کارشناسان امنیتی ما با شما مشاوره خواهند کرد تا سیستم دوربین امنیتی محله ای کامل را به شما معرفی کنند که HOA کامل است. برنامه ریزی نظارت امنیتی ما و کمک به طرح کلیه موارد زیر را پوشش می دهد: زیرساخت های شبکه، دوربین های امنیتی صحافی، منبع تغذیه، کابل کشی، ضبط کننده های امنیتی، ذخیره سازی ویدئو، خدمات نصب.

 

چرا TechPro Security Products را برای دوربین های امنیتی HOA انتخاب می کنید؟

 

 • ما تولید کننده محصولات نظارت امنیتی ما هستیم.
 • پشتیبانی فنی رایگان مبتنی بر ایالات متحده برای زندگی محصولات نظارت امنیتی شما.
 • توانایی ما برای ورود از راه دور و رفع هر گونه مسائل فنی.
 • کارشناسان نظارت امنیتی ما همیشه از روز دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 8 بعدازظهر ایستاده اند.
 • نرم افزار رایگان مشاهده از راه دور برای Apple و Android Smart Devices.
 • فروشگاه های بزرگ جعبه تولید و نظارت بر محصولات خود را تولید نمی کنند.
 • 30 روز بازپرداخت کامل اگر شما راضی نیست (نصب نشده و یا آسیب دیده).
 • سیستم های دوربین امنیتی تجاری ساخته شده برای مقاومت در برابر سستی از سایش و پارگی روزمره
 • امکانات شرق و غرب ساحل برای تحویل و حمایت فوری اجازه می دهد.
 • چت زنده برای فروش یا پشتیبانی فنی در ایالات متحده.
 • سفارش آنلاین / نقل قول 24/7.
 • انجمن پشتیبانی آنلاین 24/7.

دیدگاه خود را بنویسید