در حال بارگیری...
دوربین های امنیتی فورت لادردیل
12 ژانویه

دوربین های امنیتی فورت لادردیل

دوربین های امنیتی فورت لادردیل

 

نصب یک سیستم امنیتی در خانه یا کسب و کار شما می تواند یک کار دلهره آور باشد. هنگامی که شما در نظر بگیرید که سیستم امنیتی شما چه اهمیتی دارد، آسان است که ببینید که چرا شما نمی خواهید اشتباه بزنید. نصب و راه اندازی یک دوربین امنیتی مانند لوله کشی و تعمیر خودرو، معمولا بهترین کار برای حرفه ای ها است. شرکت Techpro Security Products دوربین های امنیتی و سیستم های کنترل دسترسی را در جنوب فلوریدا برای نزدیک به ده سال نصب کرده است و ما یک شرکت مجاز قراردادی برق (EC13003850) است. دوربین های امنیتی TechPro را مستقیما از انبار ما نصب می کنیم، بنابراین شما با واسطه برخورد نمی کنید. اگر شما به دنبال دوربین های امنیتی فورت لادردیل و مناطق اطراف آن هستید، به هیچ وجه از محصولات Techpro Security نگاه نکنید.

 

یکی از چیزهایی که Techpro Security Products را بالاتر از بقیه قرار می دهد، سیستم امنیتی رایگان ما است. تیم نصب ما بیرون می آید و زمان را با شما و اموال خود بررسی می کند. ما خدمات فلوریدا جنوبی از جمله میامی، فورت لادردیل و دریاچه ورت را خدمت می کنیم. اگر در ناحیه خدمات ما در جنوب فلوریدا زندگی نکنید، ممکن است ما بتوانیم یک نصب کننده گواهی Techpro Security Products در منطقه شما را توصیه کنیم. ما بهترین گزینه برای شما در هر جنبه ای از یک سیستم، از ضبط به دوربین ها به کابل ها را تعیین می کنیم.

آیا شما قبلا می دانید که چه نوع سیستم شما را دوست دارید یا فقط شروع به کار می کنید، تکنسین های داخلی ما بیش از همه خوشحال هستند که گزینه های خود را توضیح دهند. ما می توانیم به شما نشان دهیم که چند دوربین شما نیاز دارید و دقیقا کجا قرار دارید تا بتوانید حداکثر پوشش را بگذارید. اگر دوست دارید که ما پیشنهاد می دهیم، ما یک تاریخ نصب را به موقع نصب می کنیم! با این حال، هرگز هیچ خریدی وجود ندارد.

در حالی که شرکت های بسیاری وجود دارند که دوربین های امنیتی را نصب می کنند، فورت لادردال، تعداد بسیار کمی از این دستگاه ها به عنوان TechPro Security Products و خرده فروشان مجاز است. ما به طور خاص همه محصولات ما را ایجاد و آزمایش می کنیم، بدین معنی که ما دانش نهایی هر سیستم را داریم. با هر محصول جدیدی که معرفی می کنیم، ما تلاش می کنیم تا سیستم های ما را پاسخگو تر و کاربر پسند تر کنیم. محصولات امنیتی Techpro سخت افزار سخت ما را قوی می کند و نرم افزار ما را برای حرکت آسان تر آسان می کند!

ما طیف گسترده ای از محصولات را انتخاب می کنیم. ما ضبط ویدئوی دیجیتال (DVR) و ضبط ویدئوهای شبکه (NVR) را عرضه می کنیم. DVR ها و NVR های ما 4 تا 128 کانال با گزینه های POE ارائه می کنند. دوربین های ما در هر دو سبک گلدان و گنبد در محدوده مگاپیکسل قرار دارند. ما دوربین های داخلی و خارجی و دوربین هایی با گزینه های مادون قرمز داریم. ما حتی دوربین های زوم را شیب داریم که می توانند از راه دور کنترل شوند. این طیف وسیعی از سبک ها را تضمین می کند که هر سیستم به طور خاص متناسب با نیازهای شما طراحی شده است.

هنگامی که سیستم شما نصب شده است، می توانید از طریق راه دور آن را در یکی از برنامه های رایگان ما برای اپل و اندروید مشاهده کنید. شما هرگز نباید نگران وضعیت خانه یا کسب و کار خود در حالی که دور هستید. سیستم های شبکه ما به شما اجازه می دهد تا زمان واقعی خود را کنترل کنید. شما همچنین می توانید فیلم های ذخیره شده را در حادثه تاسف آور که باعث خرابکاری، سرقت، یا حمله می شوند، بازیابی کنید. این یک سیستم امنیتی به دلایل نامیده می شود، به همین دلیل اجازه دهید به شما در ارائه امنیت و آرامش در ذهن خود کمک کنیم.

ما هر اقدام احتیاطی و قدمی را که می توانیم به شما ارائه بهترین تجهیزات با کیفیت را بپذیریم. گفته می شود که ما نمی توانیم از هر گونه مشکل جلوگیری کنیم. این جایی است که پشتیبانی تکنولوژی رایگان ما در می آید. پشتیبانی تکنولوژی ما از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر است. اگر در آخر هفته به کمک نیاز دارید، می توانید فروشگاه گسترده ای از منابع آنلاین مانند راهنمایی ها، مقالات پشتیبانی و فیلم های محصول را بررسی کنید. تکنسین های ما بیش از همه خوشحال هستند که شما را از طریق چیزی به سادگی به عنوان یک تغییر رمز عبور به چیزی پیچیده به عنوان یک سیستم کل مجموعه راه اندازی کنید. ما حتی توانایی از راه دور به سیستم شما وارد شده ایم تا اگر خواستید با تنظیمات به شما کمک کنیم.

پشتیبانی فنی ما برای زندگی محصول رایگان است! اگر متاسفانه محصولی را دریافت کنید که کار نمی کند، ما آن را برای شما جایگزین می کنیم! و 30 روز ما هیچ سؤالی درباره خطای بازگشت نداشتیم و به راحتی هر آیتم را باز می کنیم. در مورد سفارش تجهیزات غلط و تغییر ذهن خود نگران نباشید. خط حمایت فن آوری خود را برای راه اندازی یک مجوز بازگشت کالا (RMA) تماس بگیرید و تجهیزات مورد نیاز خود را بدست آورید.

محصولات Techpro Security همچنان به رشد و انطباق خود ادامه می دهند، و این بدین معنا است که فناوری های ما و پرسنل مختلف با نیازهای یک جهان به طور فزاینده تلفن همراه ادامه می یابد. ما یکی از مقامات برتر در دوربین های امنیتی لودر دیال، سیستم های کنترل دسترسی و پشتیبانی فنی است. این است که ما هرگز نوآوری را متوقف نمی کنیم. با استفاده از سیستم قدیم عقب نشینی نکنید. نه تنها می تواند رابط های ناامید کننده و کیفیت ضعیف باشد، آنها به سادگی به عنوان سیستم های هنری کشور ما قابل اعتماد نیستند. محصولات امنیتی Techpro چیزهایی را فراهم می کند که یک سیستم امنیتی عمومی نمی تواند. اطمینان حاصل کنید که شما بهترین دوربین های امنیتی مطلق فورت لادردیل را در کسب و کار می گیرید و با Techpro بروید.

ما دو دفاتر داریم که دارای تجهیزات کامل و تجهیزات فنی و فنی هستند. دفتر سواحل شرقی ما در مرکز شهر بوکا راتون فلوریدا واقع شده است. دفتر ساحل غربی ما به راحتی در گندم ریج کلرادو واقع شده است. هر دفتر از ساعت 9 صبح تا 6 بعدازظهر باز است. اگر در نزدیکی یکی از دفاتر ما زندگی نکنید، نگران نباشید! شما می توانید یک عضو از کارکنان کامل خود را از نمایندگان فروش با شماره 866.573.8878 تماس بگیرید. آنها به شما کمک می کنند آیتم های خود را پیدا کرده و سفارش خود را قرار دهید. ما در سراسر جهان حمل می کنیم، بنابراین مهم نیست که خانه یا تجارت شما چیست، شما می توانید بهترین دوربین امنیتی یا سیستم کنترل دسترسی را داشته باشید. ما برای تحویل سفارشات در یک روز و قبل از ساعت 3 بعدازظهر هر روز کاری را تحویل می دهیم. ما همچنین حمل و نقل زمینی رایگان را برای تمام سفارشات داخلی بیش از 100 دلار ارائه می دهیم!

با تمام این مزایای عالی، هیچ دلیلی وجود ندارد که شما یک سیستم امنیتی زیرمجموعه داشته باشید. با ما تماس بگیرید امروز در 866.573.8878 یا به یکی از دفاتر ما متصل شوید تا محصولات ما را بررسی کنید و با یکی از اعضای تیم ما صحبت کنید، ما همیشه خوشحالیم که شما را ببینیم و به سوالات شما پاسخ دهیم. دوستانه و سریع خدمات و محصولات برتر، که فقط چگونه Techpro انجام می دهد!

دیدگاه خود را بنویسید