در حال بارگیری...
دوربین مداربسته مینیاتوری چیست؟
20 ژانویه

دوربین مداربسته مینیاتوری چیست؟

دوربین مداربسته مینیاتوری چیست؟

 

اصطلاح ضد آب به طور کلی بسیار گسترده است. این اصطلاح را می توان برای طیف وسیعی از محصولات استفاده کرد. در حقیقت، هیچ پوشش نمی تواند کاملا ضد آب باشد. اما مقاومت آنها در برابر نفوذ آب قابل بررسی است.
این مقاومت از طریق استاندارد IP بررسی می شود. این استاندارد مشخص می کند چقدر هر پوشش می تواند در برابر نفوذ آب مقاومت کند.
دوربین های ضد آب به طور کلی دارای IP بالای 65 هستند. پوشش با این درجه مقاومت می تواند باران را از نفوذ دوربین محافظت کند.
اگر شما به دنبال یک پوشش هستید که می تواند دوربین را از داخل آب محافظت کند، باید از یک پوشش با IP بالاتر از 89 استفاده کنید که مشخصات و ویژگی های خاصی دارد.

آزمایش ضد آب دوربین چیست؟
استاندارد IP دارای تست های خاص خود است که با انطباق کامل با قوانین انجام می شود. از آنجایی که مدارهای مدار معمولا با امتیاز IP66 هستند، آنها بعد از آزمایش پشت دوربین (نصب دوربین بر روی دیوار یا سقف) به مدت زمان مشخصی به دوربین در جهت مختلف در طول زمان اسپری می شوند و اجرای این آزمون نباید با عملکرد دوربین تعارض داشته باشد.

آیا دوربین های ضد آب می توانند در آب معلق شوند؟
معمولا نه دوربین های ضد آب ضد آب معمولا دارای استاندارد IP66 هستند. دوربین های با این استاندارد می تواند با آب فشار بالا در هر جهت شستشو داده شود. اما تعلیق دوربین در آب احتمالا باعث می شود که دوربین خاموش شود. البته دوربین های IP67 وجود دارند که می تواند به طور موقت در آب معلق باشد

دوربین های مدار بسته دوربین های مینیاتوری رایج ترین دوربین های دوربین مدار بسته پنهان هستند و ویژگی های اصلی آنها کوچک است.
برنامه های کاربردی دوربین کوچک
دوربین های مینیاتوری معمولا در محیط هایی استفاده می شوند که نیاز به تماشای تصاویر را به صورت ناخوشایند. شاید بدنه دوربین خود کوچک نیست، اما لنز این دوربین ها به اندازه کافی کوچک است که معمولا با ایجاد یک سوراخ در تصاویر گرفته شده توسط این دوربین ها و مخفی کردن دوربین در پشت یک سطح غیر شفاف به دست می آید.
دوربین های مینیاتور معمولا با کیفیت متوسط ​​استفاده می شوند.
از یک دوربین کوچک به عنوان یک دوربین مخفی استفاده کنید
استفاده از دوربین های مخفی معمولا حساسیت زیادی را ایجاد می کند. اگر چه این به طور کلی ممنوع است، شما می توانید این کار را در شرایط خاص و در مورد مجوز انجام دهید. (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط قانونی نصب این دوربین، این مقاله را بخوانید.)
برای نصب دوربین مخفی، معمولا دوربین را در پشت و یا در داخل دستگاه پنهان می کند. نصب دوربین نیاز به مهارت های ویژه در این راه است، اما معمولا محدودیت های سیم کشی و نصب این دوربین ها کمی متفاوت از انتظارات مشتریان از دوربین های مخفی است.
دوربین های دید در شب
دوربین های مینیاتوری معمولا از قابلیت دید در شب استفاده نمی کنند. دلیل اصلی این است که اگر شما نیاز به استفاده از دوربین دید در شب داشته باشید، پنهان کردن آن بسیار سخت است. این دوربینها معمولا در حالت کم نور کمرنگی ندارند و شما باید نور محیط خوبی برای ضبط ویدئو مناسب داشته باشید.
زاویه دید دوربین های مینیاتوری
دوربین های مینیاتوری تقریبا همیشه لنزهای ثابت دارند. لنزهای معمول این دوربین ها 2.8 میلی متر (~ 85 درجه) یا 3.6 میلی متر (~ 70 درجه) میلیمتر لنز می باشد.

دیدگاه خود را بنویسید