در حال بارگیری...
28 آگوست

خرید دوربین مداربسته خانگی

خرید دوربین مداربسته خانگی
استفاده از دوربین های مداربسته یکی از بهترین روش های شناسایی و ایجاد امنیت در منازل مسکونی می باشد، به خصوص که اغلب دزدی ها هنگامی اتفاق می افتند که منزل خالی بوده و ساکنین در آن حضور ندارند.
دوربین های امنیتی یک جزء کلیدی در سیستم های امنیتی خانگی بوده و دارای تنوع خیلی زیاد و با ویژگی های کوناکونی هستند. به علت وجود این تنوع شاید انتخاب بهترین دوربین مداربسته برای منزل شما کار سختی باشد. به همین علت در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات لازم را برای انتخاب دوربین مداربسته مناسب را در اختیار کاربران قرار دهیم.

چه تعداد دوربین برای منزل مسکونی مناسب می باشد؟
این موضوع تا حد زیادی به وسعت منزل یا ساختمان مسکونی بستگی دارد. ولی به طور کلی فارغ از شکل و متراژ ساختمان مکان هایی در ساختمان وجود داشته که نیازمند نصب دوربین مداربسته می باشند که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:
درب های ورودی ساختمان:
درب های ورود و خروج نخستین و مهمترین نقطه در ساختمان بوده که باید بوسیله دوربین های مداربسته پوشش داده شوند. از این راه می توانید بر ورود و خروج افراد کنترل و نظارت داشته و افراد تازه وارد یا غریبه را شناسایی کنید. توصیه می شود از دوربین های مداربسته با کیفیت تصویر بالاتری برای این نقاط استفاده نمایید.
پارکینگ:
یکی از نقاط حساس و مهم در ساختمان پارکینگ ها می باشند چرا که دسترسی به آنها آسان بوده و اکثرا قسمت انباری هم در آنها واقع شده اند. این بخش هم باید بوسیله دوربین ها پوشش داده شوند.
حیاط:
حیاط یک محیط روباز بوده و دارای دید باز می باشد. دسترسی به آن از طریق دیوار ها هم وجود دارد پس بهتر بوده در این مکان هم حداقل یک دوربین نصب کرد.
پشت بام:
پشت بام به علت رفت و آمد کم و خلوت بودن امکان دارد ناامن باشد و سارقین وسیله آن بخواهند وارد ساختمان شوند. درنتیجه توصیه می شود برای پشت بام یا ورودی آن حداقل یک دوربین در نظر بگیرید.
انباری ها:
چنانچه در داخل انباری خود اشیا و وسائل گران قیمتی دارید می توانید دوربین های پارکینگ را به صورتی نصب نمایید که درب ورودی انباری ها را هم پوشش دهد. یا در صورت حساسیت بالا می توانید به صورت جداگانه برای آنها دوربین نصب نمایید.
محوطه بیرونی ساختمان:
محوطه بیرونی ساختمان هنگامی اهمیت می یابد که ساکنین ساختمان اتومبیل های خود را در آن پارک نمایند که جهت افزایش امنیت آنها بهتر است از حداقل دو عدد دوربین استفاده نمود.

دوربین مداربسته مناسب برای فضای داخلی منزل
نصب دوربین مداربسته در داخل منزل مسئله ای بوده که می بایست از چندین منظر مورد بررسی قرار گیرد. اول اینکه جهت نصب دروبین داخل منزل به مجوز نیاز دارید و نصب آن به صورت مخفی امکان دارد پیگرد قانونی داشته باشد . بر فرض دریافت مجوزهای لازم می بایست با توجه به ویژگی ها و حساسیت های موجود و نظر کارشناس مربوطه پس از بازدید برای منزل خود تصمیم به نصب دوربین با تعداد مشخص بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید